bosch дизель сервіс

Тахографи сервіс в Україні

Тахографи сервіс в Україні

Тахограф є обов'язковим вимірювальним пристроєм для автомобілів, що здійснюють вантажопасажирські міжнародні перевезення.

Тахографи виробляються двох типорозмірів: круглі, що встановлюються в гніздо спідометра і радіоформату, що встановлюються в гніздо автомагнітоли. За типом тахограф буває цифровий і електронно-механічний.

Тахограф реєструє швидкість руху, пройдений шлях і режим праці та відпочинку водія. Тахограф - є ключовим інструментом у сучасному вантажному автомобілі. Дані з тахографа надходять на більшість електронних блоків вантажного автомобіля і є основою для їх коректної роботи. При несправності пов'язаних з роботою тахографа порушується робота інших систем автомобіля. Аналіз даних тахографа дозволяє власникам підприємств оцінити кваліфікацію водіїв.

ТОВ ТАХОСЕРВІС є офіційним пунктом сервісу тахографів з 2003 року, має клеймо UA102 і внесений до Переліку суб'єктів господарювання, що здійснюють установку і технічне обслуговування контрольних пристроїв (тахографів) на транспортні засоби. Таріровка тахографа (перевірка тахографа, калібрування тахографа),

  

На сьогоднішній день, весь новий автомобільний транспорт, який зобов'язаний бути обладнаний тахографом, згідно з угодою ЄУТР, випускається з заводу тільки з цифровим тахографом або, як його прийнято називати згідно з документами ЄУТР, контрольним пристроєм, виняток становить тільки транспорт, який продається в держави, що не що входять в угоду ЄУТР.

Конвенція Міжнародної організації праці 1979 року N 153 про тривалість робочого часу та період... : Конвенція; Міжнародна організація праці від 27.06.1979 № 153

 Принципова відмінність цифрового тахографа від електронного - це наявність незалежної пам'яті, здатної зберігати інформацію протягом не менше одне року, і дуже серйозний захист від несанкціонованого доступу до даних, записаних в пам'ять. Доступ до пам'яті тахографа здійснюється за допомогою чотирма нинішніми видів «ключів» або смарт-карт. Такими являються карта Водія - вона зберігає дані не менш ніж за останні 28 діб; карта Майстри - дозволяє налаштувати тахограф і змінювати його основні функціональні параметри; карта Адміністратора автопідприємства - дозволяє зчитувати дані про рейсах автомобілів, які належать даному автопідприємству, а також закривати ці дані від доступу іншим адміністраторам і карта Інспектора, яка дозволяє зчитувати з пам'яті тахографа допущені водієм порушення (наприклад, швидкісного режиму або режиму праці та відпочинку) та що відбулися збої в роботі обладнання (наприклад, відключення живлення або датчика швидкості).

  Три найпоширеніших моделі цифрових тахографів або контрольних пристроїв: 

  1. DTCO 1381 виробництва фірми Continental Automotive GmbH (раніше належала Siemens VDO, а ще раніше VDO Kienzle)

  2. SE 5000 виробництва фірми Stoneridge Electronics (раніше належала TVI Europa, ще раніше Veeder Root)

  3. SmarTach виробництва фірми Actia

Ці моделі відповідають вимогам, викладеним в документі № 3821/85 / ЄЕС Додаток 1В. Ці моделі отримали європейський сертифікат затвердження типу контрольного пристрою. Всі цифрові тахографи взаємозамінні та уніфіковані настільки, що заміна одного з них на будь-який інший не представляє для майстра тахографа майстерні ніяких труднощів. Саме це гарантує те, що будь-який водій отримає кваліфіковану допомогу в найближчій майстерні, незалежно від приналежності тій чи іншій майстерні до дилерської мережі того чи іншого виробництва. Головне, щоб майстерня була авторизована Компетентним органом відповідної держави, занесена до міжнародного реєстру майстерень по обслуговуванню тахографів і мала зареєстроване національним Компетентним органом клеймо. Процедура авторизації майстерень різниться в залежності від національних законодавчих актів різних держав.

Пункт сервісу тахографів "Тахосервіс" постійно розширює перелік послуг, що надаються і підвищує якість сервісу. Надані нами послуги допоможуть Вам заощадити час і значні кошти.Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®