Вантажне СТО

Вантажне СТО в Києві

«Тахосервіс» СТО для вантажних автомобілів. Надаємо послуги з діагностики та ремонту вантажівок у Києві. На нашій станції техобслуговування проводиться діагностика автомобіля, причепа, напівпричепа. Регулярний огляд стану вантажних автомобілів дуже важливий.  У першу чергу, це сприяє безпеці водія та інших учасників дорожного руху. Крім того, важливо, щоб справно працювали не тільки основні системи автомобіля, але й ті, які забезпечують комфорт водія - автономний опалювач та автокондиціонер. Адже ті системи, які на перший погляд відносяться до комфорту, суттєво  впливають на безпеку. Коли водій не буде відволікатися на некомфортну температуру в дорозі та під час тимчасового відпочику його поїздка стане безпечнішою, а увага сконцентрована на дорожній обстановці.

ПОСЛУГИ НАШОГО ВАНТАЖНОГО СТО

 

Комп`ютерна діагностика

Діагностика двигуна

Автоелектрика

Обслуговування тахографа

Ремонт паливної системи

Діагностика та ремонт MAN

Система Адблу на автомобиле Діагностика та ремонт систем AdBlue

Діагностика та ремонт систем ABS / EBS


ДІАГНОСТИКА ВАНТАЖНОГО АВТО НА СТО

Як і в будь-якій справі, при обслуговуванні вантажних автомобілів перед тим, як приступити до ремонту, важливо розібратися з причинами виникнення несправності, і що необхідно зробити для її усунення. Ми вислуховуємо скарги клієнта, а потім, при діагностиці, звертаємо увагу на «проблемні місця». Таким чином ми отримуємо повну картину стану авто.

Наш вантажний сервіс проведе комплексну комп'ютерну діагностику всіх систем Вашого вантажівки, високоточну діагностику двигуна, паливної системи, автоелектрики, пневматики. Наші співробітники, при необхідності, проведуть всі ремонтні роботи, в тому числі й демонтаж та монтаж, ремонт компонентів дизельних паливних систем (ремонт форсунок, ремонт ПЛД-секцій, ремонт ТНВД) і капітальний ремонт паливної системи дизеля. Ми маємо все власне необхідне обладнання для таких робіт.

ШВИДКО
ЯКІСНО
ПРОФЕ­СІЙНО
ГАРАН­ТОВАНО

Ми маємо дилерське обладнання для діагностики всіх систем вантажівок різних марок, і спеціалізуємося на таких як MAN TGA, MAN TGX, MAN TGL, RENAULT Premium, DAF, Mercedes Benz, Ford Cargo від Євро 0 до Євро-6. Якщо необхідний автоелектрик - ми усунемо несправності будь-якої складності. Також у нас в наявності є великий склад запчастин, що прискорить ремонт вантажівок.

Основна спеціалізація:

ДОВІРТЕ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ПРОФЕСІОНАЛАМ! ОБИРАЙТЕ «ТАХОСЕРВІС» - СТО ДЛЯ ВАНТАЖІВОК У КИЄВІ

Ким би Ви не були - власником автопарку чи однієї вантажівки, ми забезпечимо індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного клієнта. Пропонуємо здійснити комплекс робіт в одному місці від діагностики до ремонту. Ми постійно розширюємо перелік робіт з ремонту та обслуговування вантажних автомобілів, які ми можемо виконати швидко і якісно. Наші співробітники - старанні професіонали, чиєю працею вже залишилися задоволені сотні власників компаній перевізників. Відвідайте наш сервіс вантажних автомобілів! Впевнені, що Ви не розчаруєтеся результатом. А може бути, Ви станете ще одним постійним клієнтом «ТАХОСЕРВІС».

 


Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®
Про нас | Гарантії