Tahoservice Telegram Tahoservice Viber chat
0

	Вантажне СТО

Вантажне СТО

«Тахосервіс» має окремий напрямок – СТО для вантажних автомобілів, і надає послуги з діагностики та ремонту вантажних автомобілів в Києві. Регулярний огляд стану вантажних автомобілів дуже важливий. Чому? В першу чергу це сприяє безпеці водія та інших учасників руху. Крім того, важливо, щоб справно працювали системи, що забезпечують комфорт водія - автономний обігрівач, автокондиціонер. Адже вони теж в підсумку впливають на безпеку: водій буде відпочив, і не буде відволікатися на некомфортну температуру а так само інші подразники.

ПОСЛУГИ НАШОГО ВАНТАЖНОГО СТОДІАГНОСТИКА ВАНТАЖНОГО АВТО НА СТО

Як і в будь-якій справі, при обслуговуванні вантажних автомобілів перед тим, як приступити до ремонту, важливо розібратися з причинами виникнення несправності, і що необхідно зробити для її усунення. Ми вислуховуємо скарги клієнта, а потім, при діагностиці, звертаємо увагу на «проблемні місця». Таким чином ми отримуємо повну картину стану авто.

Наш вантажний сервіс проведе комплексну комп'ютерну діагностику всіх систем Вашого вантажівки, високоточну діагностику двигуна, паливної системи, автоелектрики, пневматики. Наші співробітники, при необхідності, проведуть всі ремонтні роботи, в тому числі і демонтаж / монтаж, ремонт компонентів дизельних паливних систем (ремонт форсунок, ремонт ПЛД-секцій, ремонт ТНВД) і капітальний ремонт паливної системи дизеля. Ми маємо все власне необхідне обладнання для таких робіт.

ШВИДКО
ЯКІСНО
ПРО­ФЕС­ІЙНО
ГА­РАН­ТО­ВАНО

Ми маємо дилерську обладнання для діагностики всіх систем вантажівок різних марок, і спеціалізуємося на таких як MAN TGA, MAN TGX, MAN TGL, RENAULT Premium, DAF, Mercedes Benz, Ford Cargo від Євро 0 до Євро-6. Якщо необхідний автоелектрик - усунемо несправності будь-якої складності. Також у нас в наявності є великий склад запчастин, що прискорює ремонт вантажівок.

Основна спеціалізація:

   

ДОВІРТЕ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ПРОФЕСІОНАЛАМ! Вибирайте «ТАХОСЕРВІС» - ГРУЗОВОЕ СТО В КИЄВІ

Ким би Ви не були - власником автопарку або однієї вантажівки, ми забезпечимо індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного клієнта. Пропонуємо здійснити комплекс робіт в одному місці - від діагностики до ремонту. Ми постійно розширюємо перелік робіт з ремонту та обслуговування вантажних автомобілів, які ми можемо виконати швидко і якісно. Наші співробітники - старанні професіонали, чиєю працею вже залишилися задоволені сотні власників компаній перевізників. Відвідайте наш сервіс вантажних автомобілів! Впевнені, що Ви не розчаруєтеся результатом. А може бути, Ви станете ще одним постійним клієнтом «ТАХОСЕРВІС».


записаться на сервисTelegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)539-89-89 Карта
© ТахоСервіс 2020
Tahoservice YouTube channel Tahoservice Facebook channel