Послуги з ремонту вантажівок в Києві

Ремонт турбін і систем наддуву

Турбіна - це досить складна система, яка може вийти з ладу аналогічно іншим видам обладнання. Принцип функціонування вузла полягає в тому, що він працює за рахунок надходять вихлопних газів. Проникнення потоку газів в лопаті призводить до розкручування турбіни. Вона відповідає за проникнення повітря в мотор, щоб наситити паливо киснем. За рахунок цього знижується паливний витрата при нарощуванні потужності мотора. Іноді може знадобитися ремонт турбін. Причин для цього багато.

ШВИДКО
ЯКІСНО
ПРОФЕСІЙНО
ГАРАНТОВАНО

ПРИНЦИП РОБОТИ ТА ПРИЧИНИ НЕСПРАВНОСТЕЙ

Турбіна не працює сама по собі, так як вона є частиною цілісної системи. Повітря надходить крізь фільтр, а після проходження через турбіну охолоджується в інтеркулере, який може забитися чи пошкодиться, але його можна обслуговувати і ремонтувати. Після згоряння в двигуні повітря приводить в рух турбіну, яка залежна від роботи форсунок - якщо вони ллють, то турбіна може зажадати ремонту. Можна уникнути необхідності ремонту турбіни дизельного двигуна, якщо своєчасно відновити форсунки.

Робота турбіни залежить від якості мастила, тому важлива своєчасна заміна масла і фільтрів. У 30-40% випадків виходу турбіни з ладу винні несправності в автомобілі, тому потрібна ретельна діагностика і виявлення неполадок.

Основна спеціалізація:

ЯКІ СИМПТОМИ КАЖУТЬ ПРО НЕСПРАВНІСТЬ

Ремонт турбін дизельних двигунів може знадобитися в тому випадку, якщо відзначаються такі симптоми:

1. Збільшується витрата масла;

2. Вихлоп стає більш задимленим, виходить чорний або сизий дим;

3. Палива витрачається більше;

4. У патрубках або турбіні з'явилося масло;

5. У машини впала потужність або розгін став гірше;

6. При русі відзначається скрегіт або свист, якого раніше не було.

Це причини, за якими стоїть відразу звернутися до фахівців для того, щоб вони виконали ремонт турбін в Києві після комплексної діагностики з виявленням конкретної причини неполадки і її усуненням.

ЯК ПРОХОДИТЬ РЕМОНТ У НАС

Існує багато причин несправностей, як і їх проявів. Вказати точну причину може виключно професійний фахівець в результаті ретельної діагностики транспортного засобу. Ремонт стартує має з діагностики.

Ремонт турбін вантажівок являє собою трудомісткий процес. Це навісний агрегат, який тісно взаємопов'язаний з усіма іншими комплектуючими. В сукупності від відповідальні за повноцінне функціонування дизельного авто. Турбіна здатна впоратися з поставленими завданнями в умовах значних перепадів температур або навантажень динамічного характеру. 

Ми знаємо, що вихід турбіни з ладу & ndash; це не привід просто її замінити, важливо чітко детектувати причину виникнення поломки. Якщо необхідні процедури не будуть виконані, то це цілком може викликати повторний вихід вузла з ладу, а це знову викличе необхідність нового ремонту.

Турбіна відноситься до категорії конструкцій, рідко ламаються в результаті вироблення ресурсу. Поломка пов'язана виключно з неправильним режимом експлуатації або поломками мотора. Для визначення причин поломки обов'язково провести ретельну діагностику старого турбокомпресора.

Записуйтеся до нас на діагностику або ремонт. Професійні майстри нашого сервісу добре знають, які причини можуть стати вирішальними для виникнення поломок. Після діагностики на спеціалізованому обладнанні ми відразу назвемо вам вартість ремонту турбіни, а також візьмемося за її відновлення в найкоротші терміни. 

Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®
Про нас | Гарантії