bosch дизель сервіс

Рація для далекобійників в Україні

Рація для далекобійників

Водитель с рацией

Історично так склалося, що далекобійники користуються раціями. І навіть зараз, коли впроваджуються нові стандарти мобільного зв'язку, рація для фури все ж таки надійніший спосіб зв'язку. Це пов'язано з тим, що під час руху автострадою мобілка ловить мережу далеко не скрізь, якість зв'язку сильно погіршується при русі, а в деяких випадках взагалі пропадає. Рація, правильно встановлена у фуру набагато надійніше забезпечує зв'язок. Можна зв'язатися з іншими водіями поблизу, навіть не знаючи їх номер телефону.

Вона в будь-яких умовах стабільно працює як на прийом, так і на передачу сигналу на значних відстанях. Крім того, за розмову в ефірі безкоштовна і за неї не потрібно платити як за мобільний зв'язок. Що особливо вигідно, якщо авто перебувати в роумінгу.

 Сучасні рації стають більш зручними і простими у використанні. Кращі з них підтримують функцію активації розмови з голосу - Vox Built in. Водії фур з допомогою автомобільних радіостанцій можуть викликати технічну або екстрену допомогу, обмінятися важливою інформацією про завантаження на автомагістралях, затори і аварії на дорогах, зв'язатися для отримання допомоги при виборі маршруту, для передачі екстрених сигналів при позаштатних ситуаціях в дорозі, і просто для того, щоб коротко поспілкуватися.
Для цього використовується спеціальний короткохвильового діапазон Citizens band (CB, СіБі). Цей канал вважається цивільним, і ніяких дозволів або ліцензій для його використання не потрібно. Сучасне радіо обладнання дозволяє налагодити аудіальний контакт не тільки між водіями, а й між офісом і водіями (для місцевих перевезень, будівництв, кар'єрів, сільгосппідприємств), складом і авто, логістом і декількома водіями.

  

 

На нашому СТО проводитися:

  • установка радіостанцій Президент

  • настройка рацій Президент

  • Установка антени на автомобіль


 

Як підібрати радіостанцію для автомобіля

 

Компанія Президент Електронікс випускає дуже широкий асортимент радіостанцій. Від найменших і компактних до стаціонарних і дуже потужних, ручні PMR (446 МГц) та морські VHF (156 МГц). СіБі рації PRESIDENT функціонують у трьох допустимих модуляціях AM (амплітудна), FM (частотна), SSB (односмугова). Крім цього, виробник пропонує великий вибір антен для рацій щоб забезпечити найкращу чистоту та ефективність їх роботи на приймання та передачу сигналу.

Є ряд базових опцій, присутніх у більшості моделей радіостанцій Президент.

Шумопонижувач ASC - це унікальна, розроблена і запатентована Компанією Президент технологія. Вона дозволяє зменшити рівень шуму в ефірі, в той час коли співрозмовники не розмовляють між собою. Автоматичний знижувач шуму (АSС), який використовується в раціях Президент, постійно оцінює отриманий сигнал на рівень шуму при включенні радіостанції і в режимі "очікування". Водієві при цьому не потрібно відволікатися, і в ручному режимі усувати зайві шуми.

ВбудованийUSB роз'єм

Дозволяє підключити до радіостанції для підзарядки мобільний телефон, флешку, ліхтарик або інші USB пристрою.

Українська та Європейська сітки ( «0» і «5»)  

Частотні сітки для далекобійників у різних країнах можуть бути різні та зміщені на 5 кГц. Але "водійський канал" все одно буде 15-й. Якщо ви плануєте їздити в ті країни, де використовується частота 27.130 МГц, то вам потрібно купити рацію, у якій є функція перемикання «нулі» і «п'ятірки». Ще по-іншому говорять: перемикання між українською та европейською сітками. Ця опція дозволяє використовувати радіостанцію як в Україні, так і в інших країнах Європи.

Функція VOX (керований голосом перемикач)

Опція, яка автоматично перемикає радіостанцію в режим передачі, після того як ви починаєте говорити в мікрофон, і повертає в режим прийому, коли ви мовчите кілька десятих часток секунди. VOX підвищує оперативність роботи, позбавляє водія від необхідності тримати весь час в руках і натискати тангенту. Також дозволяє прослуховувати ефір в паузах між своїми репліками (напівдуплекс). При виборі рації особливу увагу слід звернути на цю опцію тим користувачам, маршрути яких проходять через країни, де існують штрафи за використання телефонів і рації під час руху.

Як підібрати радіостанцію для автомобіля

Практично будь-яка сучасна СіБі радіостанція оснащена набором функцій, які роблять її зручною у використанні. Всі рації мають свої особливості та переваги. Це дозволяє підібрати радіостанцію під будь-які завдання.

Яку рацію вибрати для далекобійників?

Кращі раціі для дальнобійників

 

Рація Президент 

 Перевірені часом і дорогами радіостанції французької компанії GROUPE PRESIDENT ELECTRONICS популярні в усьому світі вже не один десяток років. Вони відрізняються високою якістю збірки, простотою і зручністю в користуванні, компактністю. У зв'язку з цим автомобільні СіБі радіостанції стали використовуються не тільки далекобійниками, але навіть водіями легкових автомобілів. Президент має широкий асортимент рацій для вантажних автомобілів, що дає можливість підібрати рацію для вантажівки, легкового автомобіля, для базової станції (підприємства).

 

 

 

 

President BARRY II ASC 12/24 V

Рація Президент Баррі 2

Оптимальна по співвідношенню "якість-ціна" модель. Рація має оновлений, сучасний дизайн. Компактна, досить потужна, 40 каналів АМ / FM, автоматичний поглинач шуму ASС. Перевагою її є багатофункціональний кольоровий LCD дисплей (7 кольорів), що дозволяє підібрати відповідний колір по дизайну до приладової панелі. Вбудована система VOX, що дозволяє не відволікатися під час руху автомобіля на перемикання кнопок, і не вимагає постійно тримати в руках тангенту.

Є зовнішнє гніздо для підключення виносного динаміка. Що, в разі необхідності, може дозволити ще поліпшити якість звуку. Є інтегрований в систему додаткові фільтри антишумових перешкод ANL, NB. Вмонтований також і USB-порт для підключення необхідних USB пристроїв.

За своїми функціях ця рація не поступається більш дорогим моделям, але її ціна набагато нижча. Її плюси - невеликий розмір, легка, міцна, стильна і відповідає середньому ціновому  діапазону.

Радіостанція HARRY III ASC 12/24 V

<Рація President Harri IIIДля самого вимогливого водія - "меломана" може підійти радіо HARRY III ASC 12/24 V. Вона має 40 каналів АМ / FM, ручний і автоматичний шумоподавлювач ASC, регулювання чутливості отримання повідомлення (RFGain), перемикач каналів, функцію VOX.

Вбудований високочутливий мікрофон UP / DOWN з вибором каналів. Є зовнішнє гніздо виносного динаміка і для мікрофона Vox. Інтегрований фільтр ANL усуває шумові перешкоди високої частоти. Фільтри Hi-Cut / NB забезпечують усунення шумових паразитів високої частоти та чисте звучання при прийомі й передачі голосового сигналу. Є фірмова опція Roger Beep, яка подає спеціальний сигнал співрозмовнику про кінець передачі повідомлення, і попереджає про можливість приступити до розмови інших учасників. Щоб вручну не виробляти пошук потрібного каналу вбудована функція сканування каналів. Є можливість запам'ятовування пріоритетних каналів. Додаткова функція “Lock” блокування кнопок від випадкового включення. Якість звучання забезпечується за рахунок використання найвищої якості електроніки і компонентів виробництва компанії Murata Manufacturing https://www.murata.com/. Використання цієї радіостанції в поєднанні з оригінальною антеною, правильним монтажем та налаштуванням, може бути насолодою для людини, який має музичний слух, і цінує чистоту звучання голосу в ефірі.

Рація President TEDDY II ASC 13,2 V

Рация Президент Тедди 2Ця рація підійде як бюджетний варіант і забезпечить набір мінімальних функцій. В ній є українська і європейська сітки («0» і «5»), автоматичне перемикання каналів 9/19. Простий механічний регулятор гучності, включення і виключення рації. Ручний і автоматичний шумоподавлювач ASC. Багатофункціональний LCD дисплей (одного кольору). Є функція подачі звукового сигналу при натисканні клавіш

Вбудовано зовнішнє гніздо для виносного динаміка. Інтегрований фільтр антишумових паразитів ANL та фільтр для придушення електромагнітних перешкод.

 

 

 

 

 

 

Рація President Bill ASC 13,2 V

Автомобільна радіостанція President BILL ASC - це найменша за габаритами і повноцінна по функціоналу СВ радіостанція. Завдяки своїм мініатюрним розмірам, ця рація легко поміщається в салоні будь-якого мікроавтобуса, легкового чи вантажного автомобіля. У комплекті з антеною на магнітному кріпленні її можна не монтувати штатно, а використовувати як переносну. Такий варіант підійде саме для тих водіїв, які користуються рацією не завжди, і їздять на невеликі відстані. Рація Президент Білл обладнана штекером прикурювача для швидкого підключення живлення до мережі 12V, і оснащена швидкознімний полозами для монтажу. Це дозволяє її швидко монтувати на легкових автомобілях, позашляховиках, мікроавтобусах тощо. Вбудований USB-порт використовується для живлення зовнішніх пристроїв (струмом до 2,1 А) та зарядки телефону, і це робить радіостанцію ще більш універсальною. Вбудований USB-порт дозволяє позбутися імпульсних перешкод, створюваних при зарядці телефонів та інших аксесуарів, які забивають паразитними шумами слабкі сигнали. Дисплей радіостанції дуже простий. На ньому відображається номер каналу і частота, на якій він працює. Незважаючи на невеликий розмір дисплея, на ньому є S-метр (індикатор оцінки рівня сигналу). Незвично і оригінально реалізована функція перемикання каналів натисканням на екран. При натисканні на верхню частину екрану канал буде змінюватися вгору, а при натисканні на нижню частину - вниз.

Рація працює в діапазоні частот від 26.960 до 27.405 МГц. і має можливість перемикання в сітці з частотним стандартом "0" або "5". Радіостанція President BILL ASC підтримує 40 каналів для зв'язку (40 АМ і 40 FM), оснащена розумною системою шумозаглушення ASC з двома режимами управління - ручним і автоматичним.  У рації є фірмовий тональний сигнал закінчення передачі (Roger Beep), а також звукове підтвердження натискання клавіш (Key Beep).

Потужності вбудованого динаміка цілком достатньо для нормального, якісного  прослуховування повідомлень, навіть при високому рівні шуму в кабіні. Але, при необхідності, можливе й підключення до зовнішнього динаміка.

Технічні характеристики радіостанції President Bill ASC

Рація Президент БіллДіапазон частот: від 26.965 до 27.405 МГц

Вид модуляції - AM / FM

Хвильовий опір антени - 50 Ом

Живлення - 13,2 В

Параметри передачі сигналу

Стабільність частоти: +/- 200 Гц

Потужність: 4W - AM / 4W -  FM

Позасмугове випромінювання  - до 4 nW (-54 dBm)

Діапазон аудіо частот - 300 Гц - 3 кГц

Чутливість мікрофона - 7 mV

Параметри прийому сигналу

Макс. чутливість при 20 dB SiNaD 0,5 μV - 113 dBm (AM) 

0,35 μV - 116 dBm (FM)

Діапазон відтворюваних частот від 300 Гц до 3 кГц

Вибірковість - 60 dB

Макс. потужність аудіо - 2 Вт

Чутливість шумопоглинача - min. 0.2 μV - 120 dBm / max. 1 mV - 47 dBm

Вибірковість по дзеркальному каналу - 60 dB

Інтермодуляционную вибірковість - 70 dB

Струм приймача - 180-500 mA (13,2 В)

 

 

  Переваги СВ радіостанцій PRESIDENT:

  1. Неперевершена чутливість і якість прийому радіосигналу.

  2. Максимально допустима законодавством вихідна потужність передачі радіосигналу.

  3. Використання вищого класу фільтрів для зниження перешкод при прийомі.

  4. Найнадійні та прості в експлуатації радіостанції.

Установка рації в машину

Ми допоможемо підібрати і встановити рацію на вантажівку з урахуванням ваших індивідуальних побажань і вимог. У нас наявності завжди є найбільш ходові моделі радіостанцій Президент. За часом установка займає від 30 хвилин до 3-х годин. Час установки залежить від складності та місця монтажу рації і антени. З установкою може впоратися кожен. Але краще цю роботу доручити фахівцям, щоб уникнути випадкового виходу її з ладу в результаті допущеної помилки.

Установка антени для рації на вантажівку

Оптимальна і надійна робота вашої автомобільної радіостанції  буде досягнута тільки в тому випадку, якщо пристрій буде використовуватися з оригінальною антеною PRESIDENT.

При покупці антени вам буде надано 3 додаткових роки гарантії на CB Radio (2 роки на запчастини + 3 роки на сервісне обслуговування).

Гарантія на радіостанції

Виробник дає гарантію на радіостанції - 5 років (2 роки на запчастини і сервісне обслуговування + 3 роки сервісу)

Гарантія на антени та аксесуари - 1 рік.

Гарантія на радіостанцію не поширюється на запобіжники, мікрофон, транзистори вихідного каскаду.

Згідно з умовами гарантії, будь-яке втручання в технічну частину обладнання знімає його з безкоштовного гарантійного обслуговування.

Для правильного використання радіостанцій рекомендуємо керуватися інструкціями по установці і використанню.Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®
Про нас | Гарантії