Tahoservice Telegram Tahoservice Viber chat
0

bosch дизель сервіс

Обслуговування та ремонт грузовиків MAN

Як грузове СТО Тахосервіс пропонує послуги діагностики та ремонту грузовиків МАН. Наша спеціалізація з ремонту паливної системи, ремонту форсунок і ТНВД, усунення сложних невідповідностей в електрообладнанні грузовиків. Імеем спеціальні знання, обладнання та досвід для правильної діагностики та ремонта ключових систем MAN.

НАДАЄМО ПОСЛУГИ:

 

Комп'ютерна діагностика Ман

Ремонт та діагностика ТНВД МАН

Калібрування тахографа МАН

Ремонт електропроводки та електрообладнання


ДІАГНОСТИКА MAN TGA TGX TGS TGM TGL

Існує кілька типів діагностики, кожен з яких має свої особливості:

  1. Комп'ютерна. При виконанні комп'ютерної діагностики задіюється спеціальне діагностичне ПО і устаткування, яке дозволяє максимально точно визначити несправність, вважати помилки з пам'яті блоків управління вантажівок МАН ТГА ТГХ. Дозволяє зробити необхідні для виявлення кодів несправностей МАН тести компонентів і систем управління для максимально точної оцінки стану систем і пошуку несправності.
  2. Технічний і Візуальний огляд. Найчастіше спрямований на оцінку стану і справності транспортного засобу. Проведення такої діагностики дозволяє визначити працездатність механізмів та систем, а саме проконтролювати технічний стан, спрогнозувати функціонування, відшукати неполадки і визначати їх причини. Огляд завжди виконує досвідчений майстер. Прикладом такої діагностики може служити перевірка стану повітряного фільтра двигуна, наявності різних сторонніх забруднень в станції підготовки палива, сепаратора, рівня і стану моторного масла, візуальний огляд бака на предмет явного наявності води, металевої стружки і бруду в дизельному паливі. Візуальний огляд стану і потенційної негерметичність системи наддуву повітря, наявності або відсутність масла в патрубках на виході з турбіни, зовнішній огляд стану лопатей турбіни і стан патрубків системи наддуву МАН.
  3. Комплексна діагностика дизельної паливної системи. На додаток до комп'ютерної діагностики дозволяє безпосередньо перевірити фактичні параметри роботи елементів паливної системи: при необхідності звірити фактичні значення датчиків з комп'ютерною діагностикою, перевірити тиск в контрольних точках паливної системи, перевірити герметичність паливної системи - відсутність підсосів повітря, а також багато інших важливих діагностичних процедур ( вплодь до перевірки окремо компонентів дизельної системи на стенді), конкретний список перевірки формується з прояву ознак несправності в роботі автомобіля МАН, конкретної моделі МАН ТГА (Евро3, Евро4, Евро5) МАН ТГХ (Евро5, Євро-6) МАН ТГЛ, ТГМ, ТГС та результатів комп'ютерної діагностики помилок в блоці управління МАН. В комплексну ліагностіку паливної системи може входити комп'ютерна діагностика і при необхідності діагностика форсунок і насоса ТНВД на стенді.
  4. Діагностика електричних несправностей. Пошук несправностей в датчиках, обривів і замикань проводки, помилок і несправної роботи CAN шини. Пошук і усунення електричних несправностей різної складності. Робота з електрикою вимагає відповідального і кваліфікованого відносини. Наш принциповий підхід полягає в надійному і грамотному усунення несправностей, використанні рішень і матеріалів для ремонту не викликають сумнівів. Часто доводиться виправляти наслідки, "швидких" і "дешевих" ремонтів наслідки яких часто виявляються набагато більш дорогими, ніж якби відразу було зроблено все грамотно і надійно.
  5. Функціональна діагностика. Замір димності двигуна Ман можна використовувати не тільки для проходження ТО, а й для функціональної комплексної оцінки стану двигуна і паливної системи. це дозволяє на ранніх стадіях виявити несправність і заздалегідь вживати заходів щодо її локалізації та усунення, поки не почалися більш дорогі наслідки. Перевірка реальної ємності стартових акумуляторів дозволяє не тільки запобігти проблемам в дорозі, коли двигун не заводиться, але і убезпечити від виходу з ладу електронного обладнання. Експрес перевірка стану якості моторного масла, перевірка палива на предмет наявність біо-палива і бензину (що руйнівно впливає на дизельну паливну апаратуру). Є й інші види швидкої та ефективної функціональної перевірці роботи дизельного двигуна.

Наші майстри підберуть метод діагностики МАН в залежності від особливостей конкретної ситуації.

НАДАЄМО ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ НА НАСТУПНІ МОДЕЛІ MAN


TGA

TGL

TGM

TGS

TGX

 РЕМОНТ МАН

Наші фахівці можуть ефективно усунути поломки в будь-якій системі MAN, наприклад:

  1. Дизельна паливна система. Проводиться комплексний ремонт паливної системи MAN, виявляються і усуваються причини виходу з ладу паливної системи. Будучи авторизованим BOSCH Дизель Сервісом всі ремонтні роботи проводяться спеціально навченим персоналом, що дозволяє здійснити максимально якісний ремонт як окремих компонентів, так і всієї паливної системи в цілому.
  2. Автоелектрика. Проблеми з нею виникають через окислення контактів, попадання води або бруду, порушення з'єднання окремих проводів. Неполадки в електромережі впливають на кожен елемент ТС, тому ремонт проводиться з максимальною ефективністю.
  3. Пневматична гальмівна системі. Виконується перевірка справності і належного функціонування гальмівної системи, пневматичної підвіски, механізмів управління КПП. При необхідності ліквідуються механічні та електричні пошкодження, параметрування модулів управління пневматичних систем і повертаються в норму робочі параметри.
  4. Системи очищення відпрацьованих газів AdBlue, системи EGR, SCR, DPF, і системи наддуву
  5. Діагностика двигуна, завмер компресії, перевірка сотояния циліндрів без розбирання двигуна за допомогою ендоскопа, правильне регулювання клапанів. Перевірка герметичності циліндрів і завмер величини потоку газів картерів.

Ми не є дилерським СТО МАН Сервіс (MAN Service), але з цілої низки ключових робіт ми можемо надавати послуги ремонту на рівні хорошого дилерського СТО МАН Сервіс. А по ряду робіт ми маємо перевагу. Наприклад в ремонті несправностей паливної вантажівок МАН. Більш того, як офіційний БОШ Дизель сервіс ми можемо офіційно надавати послуги з діагностики і ремонту насосів високого тиску, ремонту форсунок Коммон рейл для дилерських станцій МАН Сервіс. Також ми перевіряємо і ремонтуємо нові форсунки CRIN3 для двигунів Євро-6 МАН ТГХ, перевіряємо і генеруємо коди форсунок IMA, без яких нормальна робота дизельних форсунок двигуна неможлива. При цьому форсунка після ремонту за заводською технологиии і її параметри сгенерірованни коду повністю відповідають новій дизельної форсунки. Простими словами: після ремонту дизельна форсунка гарантовано і повністю ідентична новому інжектору. Наш статус і можливості офіційного Гарантійного сервісного центру Бош дає більшу надійність і впевненість для наших партнерів і клієнтів, що в разі виникнення гарантійного випадку всі питання будуть максимально оперативно і конструктивно вирішені на місці.

Представлений список видів ремонту, які виконує наш сервіс для вантажних МАН, не є повним. Більш докладні відомості про особливості послуг, що надаються можна отримати, поспілкувавшись з менеджером.

ЧОМУ ВАРТО ДОВІРИТИ РЕМОНТ MAN НАМ?

Кваліфікована діагностика і якісний ремонт
Надання гарантії на запчастини і виконані ремонтні роботи

Система знижок - розраховувати на неї можуть корпоративні клієнти нашого Вантажного СТО в Києві

Щоб почати співпрацю з нами можна зв'язатися з нами за телефоном, запитати зворотний дзвінок або залишити заявку через один із зручних Вам месенджерів.

Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®
Tahoservice YouTube channel Tahoservice Facebook channel