Послуги з ремонту вантажівок в Києві

Обслуговування та ремонт грузовиків MAN

Як грузове СТО Тахосервіс пропонує послуги діагностики та ремонту грузовиків МАН. Наша спеціалізація з ремонту паливної системи, ремонту форсунок і ТНВД, усунення сложних невідповідностей в електрообладнанні грузовиків. Імеем спеціальні знання, обладнання та досвід для правильної діагностики та ремонта ключових систем MAN.

НАДАЄМО ПОСЛУГИ:

 

Комп'ютерна діагностика Ман Комп'ютерна діагностика Ман

Ремонт та діагностика ТНВД МАН Ремонт та діагностика ПНВТ MAN

Калібрування тахографа МАН

Ремонт електропроводки та електрообладнання

Ремонт дизельних форсунок МАН Ремонт форсунок та ПНВТ МАН

Ремонт опалювачів Ремонт автономних опалювачів

Заправка автокондиціонера Ремонт та Заправка кондиціонерів

Ремонт системи Адблу Ремонт та діагностика системи Адблю


Ремонт_паливної_системи_автомо 2

ДІАГНОСТИКА MAN TGA TGX TGS TGM TGL

Існує кілька типів діагностики, кожен з яких має свої особливості:

  1. Комп'ютерна. При виконанні комп'ютерної діагностики задіюється спеціальне діагностичне ПО і устаткування, яке дозволяє максимально точно визначити несправність, вважати помилки з пам'яті блоків управління вантажівок МАН ТГА ТГХ. Дозволяє зробити необхідні для виявлення кодів несправностей МАН тести компонентів і систем управління для максимально точної оцінки стану систем і пошуку несправності.
  2. Технічний і Візуальний огляд. Найчастіше спрямований на оцінку стану і справності транспортного засобу. Проведення такої діагностики дозволяє визначити працездатність механізмів та систем, а саме проконтролювати технічний стан, спрогнозувати функціонування, відшукати неполадки і визначати їх причини. Огляд завжди виконує досвідчений майстер. Прикладом такої діагностики може служити перевірка стану повітряного фільтра двигуна, наявності різних сторонніх забруднень в станції підготовки палива, сепаратора, рівня і стану моторного масла, візуальний огляд бака на предмет явного наявності води, металевої стружки і бруду в дизельному паливі. Візуальний огляд стану і потенційної негерметичність системи наддуву повітря, наявності або відсутність масла в патрубках на виході з турбіни, зовнішній огляд стану лопатей турбіни і стан патрубків системи наддуву МАН.
  3. Комплексна діагностика дизельної паливної системи. На додаток до комп'ютерної діагностики дозволяє безпосередньо перевірити фактичні параметри роботи елементів паливної системи: при необхідності звірити фактичні значення датчиків з комп'ютерною діагностикою, перевірити тиск в контрольних точках паливної системи, перевірити герметичність паливної системи - відсутність підсосів повітря, а також багато інших важливих діагностичних процедур ( вплодь до перевірки окремо компонентів дизельної системи на стенді), конкретний список перевірки формується з прояву ознак несправності в роботі автомобіля МАН, конкретної моделі МАН ТГА (Евро3, Евро4, Евро5) МАН ТГХ (Евро5, Євро-6) МАН ТГЛ, ТГМ, ТГС та результатів комп'ютерної діагностики помилок в блоці управління МАН. В комплексну ліагностіку паливної системи може входити комп'ютерна діагностика і при необхідності діагностика форсунок і насоса ТНВД на стенді.
  4. Діагностика електричних несправностей. Пошук несправностей в датчиках, обривів і замикань проводки, помилок і несправної роботи CAN шини. Пошук і усунення електричних несправностей різної складності. Робота з електрикою вимагає відповідального і кваліфікованого відносини. Наш принциповий підхід полягає в надійному і грамотному усунення несправностей, використанні рішень і матеріалів для ремонту не викликають сумнівів. Часто доводиться виправляти наслідки, "швидких" і "дешевих" ремонтів наслідки яких часто виявляються набагато більш дорогими, ніж якби відразу було зроблено все грамотно і надійно.
  5. Функціональна діагностика. Замір димності двигуна Ман можна використовувати не тільки для проходження ТО, а й для функціональної комплексної оцінки стану двигуна і паливної системи. це дозволяє на ранніх стадіях виявити несправність і заздалегідь вживати заходів щодо її локалізації та усунення, поки не почалися більш дорогі наслідки. Перевірка реальної ємності стартових акумуляторів дозволяє не тільки запобігти проблемам в дорозі, коли двигун не заводиться, але і убезпечити від виходу з ладу електронного обладнання. Експрес перевірка стану якості моторного масла, перевірка палива на предмет наявність біо-палива і бензину (що руйнівно впливає на дизельну паливну апаратуру). Є й інші види швидкої та ефективної функціональної перевірці роботи дизельного двигуна.

Наші майстри підберуть метод діагностики МАН в залежності від особливостей конкретної ситуації.

НАДАЄМО ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ НА НАСТУПНІ МОДЕЛІ MAN


TGA

TGL

TGM

TGS

TGX

 РЕМОНТ МАН

 Наші фахівці можуть ефективно усунути поломки в будь-якій системі MAN, наприклад:

  1. Дизельна паливна система. Проводиться комплексний ремонт паливної системи MAN, виявляються і усуваються причини виходу з ладу паливної системи. Будучи авторизованим BOSCH Дизель Сервісом всі ремонтні роботи проводяться спеціально навченим персоналом, що дозволяє здійснити максимально якісний ремонт як окремих компонентів, так і всієї паливної системи в цілому.
  2. Автоелектрика. Проблеми з нею виникають через окислення контактів, попадання води або бруду, порушення з'єднання окремих проводів. Неполадки в електромережі впливають на кожен елемент ТС, тому ремонт проводиться з максимальною ефективністю.
  3. Пневматична гальмівна системі. Виконується перевірка справності і належного функціонування гальмівної системи, пневматичної підвіски, механізмів управління КПП. При необхідності ліквідуються механічні та електричні пошкодження, параметрування модулів управління пневматичних систем і повертаються в норму робочі параметри.
  4. Системи очищення відпрацьованих газів AdBlue, системи EGR, SCR, DPF, і системи наддуву
  5. Діагностика двигуна, завмер компресії, перевірка сотояния циліндрів без розбирання двигуна за допомогою ендоскопа, правильне регулювання клапанів. Перевірка герметичності циліндрів і завмер величини потоку газів картерів.

Ми не є дилерським СТО МАН Сервіс (MAN Service), але з цілої низки ключових робіт ми можемо надавати послуги ремонту на рівні хорошого дилерського СТО МАН Сервіс. А по ряду робіт ми маємо перевагу. Наприклад в ремонті несправностей паливної вантажівок МАН. Більш того, як офіційний БОШ Дизель сервіс ми можемо офіційно надавати послуги з діагностики і ремонту насосів високого тиску, ремонту форсунок Коммон рейл для дилерських станцій МАН Сервіс. Також ми перевіряємо і ремонтуємо нові форсунки CRIN3 для двигунів Євро-6 МАН ТГХ, перевіряємо і генеруємо коди форсунок IMA, без яких нормальна робота дизельних форсунок двигуна неможлива. При цьому форсунка після ремонту за заводською технологиии і її параметри сгенерірованни коду повністю відповідають новій дизельної форсунки. Простими словами: після ремонту дизельна форсунка гарантовано і повністю ідентична новому інжектору. Наш статус і можливості офіційного Гарантійного сервісного центру Бош дає більшу надійність і впевненість для наших партнерів і клієнтів, що в разі виникнення гарантійного випадку всі питання будуть максимально оперативно і конструктивно вирішені на місці.

Представлений список видів ремонту, які виконує наш сервіс для вантажних МАН, не є повним. Більш докладні відомості про особливості послуг, що надаються можна отримати, поспілкувавшись з менеджером.

ЧОМУ ВАРТО ДОВІРИТИ РЕМОНТ MAN НАМ?

Швидко за рахунок знань, досвіду та обладнання

Фахова діагностика та якісний ремонт

Вигідні форми співпраці для перевізників та СТО

Гарантія на роботи и запчастини. Гарантійный сервісний центр Bosch

Щоб почати співпрацю з нами можна зв'язатися з нами за телефоном, запитати зворотний дзвінок або залишити заявку через один із зручних Вам месенджерів.

 


Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®
Про нас | Гарантії