bosch дизель сервіс

Антибактеріальна обробка

Антибактеріальна обробка салону і повітряних каналів автомобіля + озонування !!!

Антибактеріальна обробка

  • Видаляє пил і нікотин з випарника.
  • Дезінфікує та знищує мікроби, грибки і бактерії.
  • Усуває причини алергічних реакцій (чхання, кашель, подразнення очей).
  • На водній основі, не викликає алергії.
  • Усуває неприємні запахи в салоні автомобіля.
  • Очищає систему і запобігає від зараження мікроорганізмами на 6 місяців

 

Озонування салону автомобіля

Так, в першу чергу треба відзначити універсальність дезінфекції озоном. Вона дозволяє знищити цвіль, бактерії, мікробів, грибок.

До слова, подібні обробки особливо корисно проводити в період епідемії. Завдяки цьому ви зможете захистити від хвороб себе і своїх домочадців

Висока концентрація озону в повітрі знищує віруси і бактерії (легіонелли, кишкову паличку, мікробактерії прокази, золотистий стафілокок, синьогнійну паличку, тифозну паличку, туберкульозну паличку, стрептококи групи Б, гонококи, аденовіруси, риновіруси, віруси грипу, спори грибів і цвілі) з ефективністю до 90-100%. Озон знищує патогенні мікроорганізми і нейтралізує токсини не тільки в повітрі, але і на поверхнях в самих важкодоступних місцях.

Бактерицидний ефект озону зі знищення бактерій, вірусів і грибків в 2,5 - 6 разів ефективніше ультрафіолетових променів. Кварцове опромінення протягом 60 хвилин ідентично озонуванню протягом 3 хвилин. Озонування в 300-600 разів сильніше за хлор, при цьому, на відміну від хлору, озон знищує навіть цисти глистів, вірус герпесу і паличку туберкульозу.

Озонування, згубно діє на всі види комах: кліщів домашнього пилу (сапрофіти), постільних клопів, мурах, бліх, вошей, тарганів та інших шкідників.

Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®
Про нас | Гарантії