Послуги з ремонту вантажівок в Києві

Ремонт ДАФ +Сервіс

Ремонт ДАФ +Сервис

DAF Сервіс

Якісно продіагностувати і відремонтувати вантажівку марки DAF можна на станції по ремонту вантажних автомобілів "Тахосервіс".

 

 

Вантажівка DAF - є продукцією концерну PACCAR, одного з найбільших в світі виробників середніх і важких вантажівок. Через надійності і витривалості ці автомобілі дуже популярні в Україні.

Їх переваги це:

чудову якість збірки

довговічність і надійність основних агрегатів

придатність паливної системи до ремонту

Незважаючи на це, при недотриманні умов експлуатації, навіть такий автомобіль ламається і вимагає відвідування майстерні по ремонту автомобілів і як мінімум, діагностики.

Якщо вам потрібно виконати ремонт вантажівки daf Євро-5, Євро-6, ви можете звернутися до нас, в компанію Тахосервіс.

Поглиблена комп'ютерна діагностика сертифікованими дилерськими сканерами, усунення несправностей електроустаткування, ремонт паливної системи - це лише незначний перелік робіт, які проводять фахівці нашого СТО.

 Записатися на сервіс

 Основні види діагностики вантажівок DAF

Діагностика daf - одне з профільних напрямків діяльності нашого автосервісу.

У компетенції наших майстрів наступні категорії діагностик:

Загальний зовнішній огляд

Передбачає під собою візуальну оцінку технічного стану транспортного засобу та пошук видимих ​​несправностей. Проводиться кваліфікованим експертом, обізнаним у всіх нюансах функціонування основних вузлів і агрегатів. Як приклад подібної діагностики можна привести перевірки:

  • - наявність витоків масла і забруднень в системі подачі палива;
  • - стану повітряного і паливного фільтрів;
  • - герметичності системи наддуву;
  • - стану лопатей турбіни і патрубків і.т.д.

Комп'ютерна діагностика

Проводиться з використанням спеціалізованих програмно-апаратних засобів. Можливість виявлення коду несправності, зчитування помилок з пам'яті блоків управління, всебічне тестування компонентів і систем - це тільки частина можливостей, які надає комп'ютерна діагностика daf.

 Діагностика паливної системи

Дозволяє перевірити герметичність паливної системи (наявність підсосів повітря), а також коректне функціонування окремих її елементів. Перелік діагностичних заходів вибирається виходячи з конкретних ознак несправності. У ряді випадків може знадобитися перевірка форсунок і насосного обладнання із залученням діагностичного стенда.

Функціональна діагностика

Має на увазі під собою завмер димності вихлопних газів, перевірку можливих замикань і обривів електропроводки, комплексну оцінку стану і продуктивності силового агрегату, а також вимірювання рівня ємності акумуляторної батареї.

При виникненні будь-яких незрозумілих питань, пов'язаних з несправністю вантажівок DAF, телефонуйте нам.

Види ремонту по автомобілю ДАФ

У нашому безпосередньому віданні найширший спектр різноманітних ремонтних робіт:

Ремонт паливної апаратури даф. Виявляються і усуваються всі локальні несправності. У складних випадках може бути проведений демонтаж, перевірка, ремонт і монтаж окремих компонентів або ремонт системи цілком.

Автомобільна електрика. Вихід з ладу електричної системи може бути викликаний попаданням води, пилу і бруду, а також окисленням сполучних проводів.

Система очищення вихлопних газів. Діагностика та ремонт EGR, SCR, DPF.

Пневматична гальмівна система. Здійснюється перевірка коректного функціонування безпосередньо самої системи, а також засобів управління трансмісією.

Виконавши ремонт автомобілів daf в нашій компанії ви залишитеся задоволені результатом на довго!

З яких причин вам слід звернутися саме на наше СТО

Щоб замовити ремонт даф, ви можете вдатися до послуг різних спеціалізованих компаній, але на СТО ТАХОСЕРВІС вам усунення несправності будь-якої категорії складності в максимально стислий час.

Серед інших сервісних центрів, профілюючих на ремонті вантажівок DAF, наш автосервіс відрізняється наступними перевагами:

штат наших співробітників складають кваліфіковані майстри, які мають накопичений досвід діагностики блоків електронного обладнання і окремих вузлів автомобіля, паливної, пневматичної та електричної систем;

в процесі проведення ремонту використовується професійне дилерську обладнання, включаючи високоточні діагностичні сканери;

на весь комплекс робіт надається гарантія.

Ми працюємо для наших клієнтів уже понад 15 років!

Компанія Тахосервіс: висококваліфікований daf сервіс по самій лояльній вартості.

 

 


Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®
Про нас | Гарантії