тахографи сервіс

Ремонт тахографа комерційних автомобілів

Ремонт аналогових тахографів вантажівок  

Несправний тахограф – це проблема, з якою рано чи пізно може зіткнутися будь-який власник комерційного транспорту або водій вантажівки. 

Слід знати, що тахограф, адаптований в бортову систему автомобіля. І якщо він вийшов з ладу, це може не тільки викликати запитання у компетентних контролюючих органів, але й негативно вплинути на роботу автомобіля в цілому. 

Як проявляється несправність тахографа? 

Перше, що може помітити водій – це засвітилась помилка на дисплеї пристрою або індикація помилки на панелі приладів (якщо йде мова про аналоговий тахограф VDO 1324).  

Коли мова йде про аналоговий тахограф більш ранньої моделі, наприклад VDO KIENZLE 1318, то про несправність може сигналізувати червона лампочка на циферблаті самого приладу. 

Тахографи VDO KIENZLE 1318, які встановлювались на конвеєрі заводу-виробника автомобілів RENAULT, SCANIA, DAF, IVECO, MAN дуже надійні, і ремонтопридатні. 

Аналогові тахографи поступово замінюють цифрові. Але все ж таки перевізникам, які здійснюють свою діяльність, перш за все в Україні, відремонтувати аналоговий тахограф на багато економічно доцільніше, чим замінити його на новий цифровий тахограф з усіма наслідками, що з цього витікають. 

Що таке діагностика тахографа і навіщо вона потрібна?

Як свідчить наш багаторічний досвід, трапляється так, що інколи людина, з благого наміру зекономити на ремонті, намагається відремонтувати тахограф самостійно або користується послугами непрофільних фахівців. Пройшовши ці етапи та отримавши консультації,  зачасту вона думає, що  вже знає, що необхідно відремонтувати.

У більшості випадків встановити несправність тахографа  без його розборки і дефектовки вдається рідко. Такий ремонт “наосліп” не дає бажаного результату. Несправності можуть бути дуже схожі за своїми проявами, і водночас говорити про вихід із ладу різних систем приладу. Пропустивши будь-яку дрібницю є ймовірність повторної відмови в роботі тахографа. Тому, саме професійний підхід до діагностики вкрай важливий. 

 


Діагностика тахографа

Діагностика тахографа

від 980 грн. Замовити
Діагностика електропроводки тахографа

Діагностика електропроводки тахографа

1480 грн. Записатись
Ремонт тахографа

Ремонт тахографа

від 980 грн. Записатись
Заміна датчика тахографа

Заміна датчика тахографа

від 680 грн. Записатись

Ціна діагностики тахографа у Києві

Ціна діагностики тахографа у Києві 680 грн.

Схема роботи по ремонту тахографа  у нас:

  1. Проводимо демонтаж приладу з автомобіля.

  2. Діагностуємо на стенді. 

  3. Ретельно перевіряємо усі режими, які повинен фіксувати прилад.

  4. Здійснюємо візуальний огляд усіх механізмів.

  5. Розбираємо та дефектуємо тахограф.

  6. Погоджуємо вартість та строки ремонту з клієнтом.

  7. Ремонтуємо тахограф. 

  8. Проводимо вихідний контроль.

На всі відремонтовані або замінені системи пристрою даємо гарантію. 

Інколи тахографи, поважних за віком, і рідкісних моделей немає можливості відреставрувати із-за відсутності запасних частин. До таких належать аналогові тахографи KIENZLE 1319, які були спеціально сконструйовані та встановлювались на автомобілях і автобусах Mercedes-Benz.  На автомобілях Volvo з заводу теж встановлювались специфічні тахографи EGK-100.   Оскільки вони зняті з виробництва ще до 2000 року, оригінальні запасні частини до них не випускаються. У такому випадку альтернативою ремонту може бути його заміна на інший тахограф. 

Де відремонтувати тахограф у Києві?  

Якщо у Вас виникли проблеми з тахографом, Ви можете звернутися до нас – Тахосервіс на Малинській у Києві. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи обслуговування тахографів. У нас є можливість швидко (упродовж одного дня!) відремонтувати аналоговий тахограф будь-якого виробника та будь-якої складності. На нашому складі підтримується широкий асортимент запасних частин до тахографів, в наявності є нові цифрові і аналогові тахографи для автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, кабелі та датчики швидкості. 

 

Ціна ремонту аналогового тахографа - від 680 грн. 

Ціна ремонту аналогового тахографа може бути від 680 грн., і аж .... до заміни тахографа.

Від чого залежить така різниця ціни послуги? 

Від складності ремонту і ціни на запчастини, які потребують заміни. 

У нас в розпорядженні є майже всі  запчастини, навіть для старих моделей тахографів, а саме головне - спеціалісти, які мають досвід ремонту таких приладів.

 

Як відремонтувати цифровий тахограф? 

Цифрові тахографи - не ремонтопридатні.  

Єдиний надійний спосіб “відремонтувати” цифровий тахограф – це замінити його на новий. 

Специфіка цифрового тахографа це – ретельний захист інформації від несанкціонованого доступу. І навіть незначні втручання в його роботу, наприклад такі як відключення живлення (АКБ), не говорячи вже про інші маніпуляції, фіксуються в його внутрішній пам’яті.  

Помилки і події з цифрового тахографа неможливо видалити. «Почистити» тахограф чи «стерти» помилки з цифрового тахографа - неможливо, вони доступні упродовж всього періоду його експлуатації.   

Однак, якщо з цифровим приладом виникли проблеми, його теж можливо продіагностувати, зчитати інформацію, розшифрувати помилки, розібратись у чому проблема та оптимально її вирішити.

Якщо у Вас виникли проблеми з цифровим тахографом, не ризикуйте, і намагайтеся його відремонтувати самостійно. Найкращим буде рішення звернутися до спеціалізованого пункту сервісу тахографів – Тахосервіс. 


записаться на сервисTelegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®
Про нас | Гарантії