Tahoservice Telegram Tahoservice Viber chat
0

	Ремонт Дизельної паливної системи

Ремонт Дизельної паливної системи

Дизельні паливні системи.

Сучасні дизельні паливні системи результат триваючого більше 100 років еволюційного розвитку двигуна внутрішнього згоряння. На цьому шляху відбувалися технологічні відкриття істотно вплинули на розвиток автомобільної промисловості. Одним з найважливіших відкриттів можна вважати винахід в 1922-1923 році Робертом Бошем насоса високого тиску - ТНВД. Після численних моторних випробувань і створенням в 1927 році першого серійного паливного насоса для вантажних автомобілів. Перші серійні ТНВД були малогабаритними, легкими і дозволяли працювати з великими навантаженнями, також унікальною була точність виготовлення їх деталей. З цього моменту почався розвиток ери дизельних паливних систем. У 1936 році першим серійним автомобілем з дизельним двигуном і паливною системою високого тиску став Mercedes-Benz 260D. Для нашого часу знаковим є поява в 1997 році в серійне виробництво акумуляторної системи упорскування Common Rail. В даний час всі перспективи розвитку пов'язані тільки з цим напрямком. Пріоритетом дослідних робіт є точне дозування мінімальної подачі палива і підвищення тиску впорскування. Це призвело до появи багатьох новинок в конструкції вприскування палива, які дозволяють додатково підняти потенціал дизелів. В результаті спостерігається постійне підвищення потужності при одночасному зниженні рівня шуму та емісії відпрацьованих газів.

Пріоритетними напрямками в даний час

Дизельні паливні системи можна розділити на кілька типів:

рядний ТНВД

розподільні ТНВД

Насос-форсунки

Індивідуальні ТНВД з електромагнітним клапаном

Common Rail

Класичні

Складаються з насоса високого тиску, який регулює колічествово і момент уприскування палива і механічних форсунок, які після після досягнення заданого тиску впорскують паливо в камеру згоряння. За рахунок того, що попередньо стиснене повітря розігрівається до 800грд - а розпорошену паливо змішуючись з повітрям в камері згоряння або вихровий камері самозаймається, здійснюючи корисну роботу і приводячи двигун в рух. Є як повністю механічні системи, так і системи з електронним управлінням. Робочий тиск в таких системах досягає максимально 350 бар.
Як подальший розвиток і вдосконалення систем уприскування палива існують Системи з індивідуальними ТНВД, насос-форсунками. вони стали окремими напрямками розвитку. Не дивлячись на те, що ці системи мають свої конкурентні переваги розвиток цих систем припинено.

У цих системах тиск створюється механічно а момент і тривалість вприскування задається електронікою.

Сучасні паливні системи Коммон Рейл.

Еволюція дизельного вприскування привела до того, що ці системи зараз є пріорідетним напрямком досліджень і розвитку.

Принцип роботи заснований на тому, що ТНВД створює тиск в загальній магістралі - Рейлі, забезпечуючи заданий блоком управління двигуном тиск. До цієї магістралі підключаються через трубки високого тиск форсунки. Кількість і момент уприскування в широких межах управляється електронікою. При цьому тиск, що подається на кожну однаково і залежно від типу системи максимально може бути від 1350 бар до 25000бар в останніх поколіннях.

У міру розвитку і вдосконалення основних компонентів паливної ТНВД і форсунок, розвивалися елементи забезпечують точну і безвідмовну їх роботу. Такими елементами є системи:

Управління дизельними двигунами з датчиками і виконавчими механізмами. ЕБУ.
Фільтрації дизельного палива.
Фільтрації і подачі повітря
Нейтралізації відпрацьованих газів
В силу ряду причин питання якості фільтрації палива і своєчасної заміни фільтра є одним з визначальних для справної довговічною роботи паливної апаратури вантажних і легкових авто.

Наш Бош Дизель Сервіс має стенди і додаткове обладнання для діагностики та регулювання дизельної паливної апаратури а також перевірці параметрів після ремонту. При ремонті паливних насосів високого тиску ми. Компетентність майстрів і застосування оригінальних заводських технологій в поєднанні з використовуємо тільки оригінальних запасні частини БОШ гарантує якість ремонту, правильність роботи і довговічність експлуатації. Ми бачимо нашу задачу в виконає ремонт так, щоб з відремонтовані у наскомпонентом клієнт не мав болше проблем. При діагностиці паливної системи на авто або компонентів на стенді ми намагаємося виявити всі фактори, які призвели до несправності. Попереджаємо клієнта про них і в разі необхідності надаємо консультації, щоб в подальшій експлуатації не було проблем і несправностей. Наше завдання зробити так, що-б клієнт міг думати про хороше, а не турбується про проблеми ремонту.

Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)539-89-89 Карта
© ТахоСервіс 2020
Tahoservice YouTube channel Tahoservice Facebook channel