bosch дизель сервіс

Про нас

Тахосервіс - це вантажне СТО, Бош Дизель Сервіс, ремонт і обслуговування автономних опалювачів, кондиціонерів, сервіс тахографів

Назва нашого підприємства "ТАХОСЕРВІС" з'явилася ще в 2003 році, коли ми (спочатку в формі СПД) почали професійно займатися сервісом тахографів і автономних опалювачів Webasto та Eberspaecher. Наші фахівці пройшли навчання в Німеччині, Австрії, Польщі та ввібрали найкращий передовий міжнародний досвід в зазначений галузі. Отримавши відповідну підготовку за кордоном в 2003 році ми першими з недержавних підприємств в Україні отримали офіційну авторизацію пункту сервісу тахографів від відомого в світі виробника тахографів Continental VDO (Siemens VDO). Одночасно ми отримали офіційне клеймо міжнародного стандарту і дозвіл на установку, ремонт, перевірку тахографів всіх типів та  видачу протоколів відповідно до вимог ЄУТР. Так як на той час одним з основних видів діяльності нашого підприємства було виключно надання послуг сервісу тахографів і обслуговування автономних опалювачів, то у засновника тоді й виникла ідея назвати підприємство ТОВ "ТАХОСЕРВІС".

Пізніше була зареєстрована наша торгова марка Тахосервіс, як давно вже існуюча візитна картка наших послуг. З введенням використання  тахографів в Україні серед водіїв, перевізників та власників вантажних автомобілів послуги з сервісу тахографів стали називатися скорочено тахосервіс, і поширилася така назва по всій Україні.

Сьогодні ТОВ Тахосервіс значно більше чим сервіс тахографів!

Ми постійно розширюємо перелік наших послуг. І сьогодні ми можемо кваліфіковано власними силами комплексно обслужити вантажні автомобілі від комп'ютерної діагностики до високотехнологічного ремонту дизельних паливних систем, системи наддуву, елекрічніх, електронних систем, пневматики, гальмівних систем, високоточного діагностики стану двигуна з інноваційними технологіями та з використанням сучасного обладнання, регулювання клапанів двигуна і багато іншого.

Дизель Сервіс BOSCH

У 2014 році ТАХОСЕРВІС пройшов авторизацію і став офіційним Bosch Дизель Сервісом з ремонту компонентів паливної апаратури дизелівта гарантійним сервісним центром BOSCH. У нас немає потреби звертатися на інші сервіси для діагностики і ремонту компонентів дизельних паливних систем. Ми маємо власну дільницю де проводить ремонт дизельних компонентів кваліфкований та навчений за стандартами компанії Роберт Бош персонал.  Завжди намагаємось підтримувати ремфонд найпопулярніших інжекторів (форсунок CRIN) для вантажних автомобілів. Маємо свій склад якісних оригінальніх запчастин, що прискорює ремонт і скорочує час простою автомобіля.

 

СТО з ремонту вантажних автомобілів

Ми маємо свої власні виробничі потужності та персонал з досвідом ремонту автомобілів:

  • MAN TGA
  • MAN TGX
  • MAN TGL
  • RENAULT Premium
  • DAF
  • Mercedes Benz
  • Ford Cargo

Ми комплексно діагностуємо і ремонтуємо автомобіль своїми власними силами, чим економимо час і кошти і нерви наших клієнтів. Капітальний ремонт паливної системи MAN виконуємо за один день - від діагностики, демонтажу / монтажу, ремонту і до вихідного контролю якості.

Ми підтримуємо гарантію на всі запчастини BOSCH та виконані роботи.

Сервіс із ремонту автономних опалювачів (автономок) Eberspracher, Webasto

 

Відгуки наших клієнтів

 

 
 
Telegram Viber Facebook
(050)388-48-80 (067)538-89-89 Карта
ТахоСервіс®
Про нас | Гарантії