Тахосервис e
3333

Bosch Дизель Сервіс

Ремонт паливних систем вантажних автомобілів і комерційного транспорту, ремонт паливної апаратури дизелів

Тахосервіс у 2014 році отримав авторизацію Bosch Дизель Сервіс з ремонту компонентів дизельної паливної апаратури та є гарантійним сервісним центром BOSCH. Проводимо діагностику і ремонт паливних насосів ПНВТ та форсунок инжекторів Common Rail у Києві. Наші спеціалісти з багатим досвідом та сучасне обладнання в короткий термін зможуть виявити проблему та успішно її вирішити. При цьому нияких "народних" методів ремонту - ми забезпечуємо такий самий ремонт, як і відновлення у заводських умовах, а Ви отримуєте деталь, ресурс якої буде аналогічним новій. Обслуговуючись у нас Ви отримаєте высокоякісні послуги за прозорою ціною. 

Bosch Дизель Сервіс - сучасний підхід до рішення проблем паливної дизельної апаратури!

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ОФІЦІЙНОГО BOSCH ДИЗЕЛЬ СЕРВІСУ В КИЄВІ!

Сертифікат у системі Bosch

Відремонтована нами паливна апаратура дизелів сертифікована у міжнародній системі гарантії якості Bosch QualityScan. Таким чином, ви отримаєте гарантованно працездатний пристрій, який відслужить належний йому ресурс.

Гарантія

Гарантійна підтримака на запасні частини та компоненти від Bosch.

Гарантійна підтримака на відремонтовані компоненти до 12 місяців. Тобто, після нашого ремонту ми забеспечуємо таку ж гарантію як на новий оригінальний виріб.

Ціна під ключ без прихованих платежів

Вартість ремонту ви дізнаєтесь остаточну та перед виконанням робіт. Немає прихованих та додаткових платежів.  

НАДАЄМО  ПОСЛУГИ:

Ремонт паливної апаратури
Більше
Ремонт форсунок
Більше
Ремонт турбіни та наддуву
Більше
Комп'ютерна діагностика
Більше
Стендова перевірка форсунок
Більше
Діагностика двигуна
Більше

 

ОСНОВНА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

 

ДИЗЕЛЬ СЕРВІС ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ

Мы готові до співпраці та обслуговуванню великих парків автомобилів з паливною системою Common Rail

Співпраця с нами дозволить Вам:

 • зберегти кошти на діагностику та ремонт паливної апаратури - Вам не треба буде їздити по декількам СТО, тому що ми маємо найсучасніше обладнання та кваліфікованний персонал 
 • виявити сер'йозні проблемы з паливною системою на ранніх стадіях та попередити вихід з ладу двигуна та наступні затрати на заміну або відновлення його працездатності
 • скоротити час простою автомобіля через несправність дизельних паливних систем та збільшити пробіг автомобіля без ремонту
 • навіть складний ремонт дизельної апаратури ми зможемо виконати у найкоротший термін, тому що ми маємо всю необхідну матеріально-технічну базу, досвід та знання
 • ми забезпечимо Вам якісний ремонт, тому що використовуємо тільки оригінальні запасні частини та технології ремонту 
 • Ви зекономите на ремонті, тому що ми зможемо точно виявити несправні компоненти та запропонуємо ремонт тільки в тому обсязі, який необхідний

ДИЗЕЛЬ СЕРВІС ДЛЯ СТО

Правда що Вам доводилося зіштовхуватися з такими проблемами:

 • відмовляти клієнтам,  не приймаючи в ремонт їх дизельні автомобіли або компоненти дизельних паливних систем? 
 • з'ясовувати відносини з незадовільним клієнтом, який повернувся  на сервіс з тим, що після проведенного ремонту двигуна автомобіль не став краще працювати, втратив потужність або димить.  Якщо виправити несправність не вдалося, ви можете втратити клієнта. 
 • ремонт дизельних паливних систем потребує дорогих виробничих площ та значних вкладень на покупку обладнання  

Мы пропонуємо вирішити Ваші проблеми: 

 • за Вашою заявкою ми виконаємо всі роботи, зв'язані із діагностикою та ремонтом дизельних паливних систем  Common Rail (форсунки, ПНВТ).
 • якщо Ви не впевнені або сумніваєтеся в якості отремонтованних дизельних компонентів на інших сервісах, ми з высокою точністю їх  перевіримо на стенді  та видамо роздруковку протоколу перевірки, а Ви зможете уникнути неприємних ситуацій з клієнтами.
 • В результаті діагностики форсунок, ми точно виявимо ті, які непридатні до експлуатації, що стане додатковою мотивацією клієнту замінити їх на Вашому сервісі. 
 • Ви зможете використовувати наші технічні можливості для отримання експертного заключення у випадку виходу з ладу компонентів  дизельних паливних систем Common Rail. 
 • Мы забезпечимо Вам гарантію на відремонтованний компонент.
 • В результаті нашої співпраці Ви зможете розширити свої можливості, та пропонувати Вашим клієнтам комплекс послуг гарантованної якості, яким він буде задоволений.

Звертайтеся до нас за телефонами або на Viber : 

      (044)  5878989

         + 38 (050)  3884880 - Viber

         + 38 (067)  5388989

  Ми працюємо для Вас з понеділка до пятниці з 8.30 до 18.00,  в суботу - за попереднім записом  

ЗВЕРТАЙТЕСЯ, МИ ЗАВЖДИ БУДЕМО РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!

 


kar
ТахоСервис 2009-2020